Kanye niet blij met Puma-deal Kylie Jenner
LOS ANGELES - Kanye West was behoorlijk gepikeerd toen hij erachter kwam dat zijn schoonzusje Kylie Jenner een deal had getekend met Puma. Kanye heeft niet alleen een eigen lijn bij concurrent Adidas, hij liet Kylie ook in de modeshows daarvoor lopen.
In de uitzending van Keeping Up With The Kardashians die zondag in de VS werd uitgezonden sprak Kanye zijn ongenoegen uit over de gang van zaken. Hij zou pas van Kylies contract hebben gehoord toen zij de fotoshoot had voor de reclamecampagne. Zijn vrouw Kim en haar zus Khloé schaarden zich achter de rapper. "Kanye heeft Kylie bij de shows betrokken, hij zag haar echt als onderdeel van zijn merk", legt Kim uit. "Ik snap dat mijn moeder deals voor ons moet regelen, maar dit was duidelijk een belangenconflict."
Kris Jenner is naast moeder van Kourtney, Kim, Khloé en Rob Kardashian en Kendall en Kylie Jenner ook de manager van haar zes kinderen. Dat leverde haar in de media de titel 'momager' op. In de aflevering gaf Kris uiteindelijk toe dat ze de deal met Kanyé had moeten bespreken.
