logo songteksten.net

Kim Kardashian verkiest werk boven moederdag

LOS ANGELES - Als het aan Kim Kardashian had gelegen, had de realityster de eerste moederdag van zoontje Saint aan zich voorbij laten gaan. Kim zou op 14 mei voor werk naar New York reizen, maar haar man Kanye West stak daar op het laatste moment een stokje voor.

In de meest recente aflevering van realityserie Keeping Up With The Kardashians was zondag in Amerika te zien hoe Kanye uit zijn dak gaat als hij ontdekt dat Kim een werkafspraak heeft gepland op moederdag. Afgelopen mei vierde Kim haar eerste moederdag als moeder van twee. Naast 3-jarige dochter North heeft het celebritykoppel sinds december zoontje Saint.

"Wil je simpelweg niet bij je echtgenoot en kinderen zijn met moederdag?!", bijt Kanye zijn zijn vrouw toe. Daarop besluit Kim haar werk af te zeggen en thuis te blijven. Als bedankje regelde West een strijkorkest om het gezin vanuit de woonkamer wakker te spelen op moederdag.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren