logo songteksten.net

Wens 100% NL dj Lex Gaarthuis komt uit

AMSTERDAM - Lex Gaarthuis heeft er binnenkort een baan bij. De 100% NL-dj wordt trouwambtenaar, maakte hij donderdag bekend in zijn ochtendshow.

“Ik heb positief bericht ontvangen van een gemeente die me binnenkort wil beëdigen, dus het lijkt goed te gaan komen”, zei Lex.

Hij kreeg de smaak vorige maand te pakken nadat hij een bevriend stel trouwde. “Het gaf me een gevoel van voldoening dat ik nog niet kende”, vertelde hij destijds. “Het is een hele verantwoordelijkheid maar tegelijkertijd prachtig om een van de belangrijkste momenten uit het leven van twee mensen vorm te geven en goed te laten verlopen.”

Huwelijk weggeven

Lex, zelf al vijf jaar getrouwd met Fleur, vindt het dan ook ‘echt heel gaaf’ dat hij binnenkort nog meer stellen in de echt mag verbinden. “Ik verwacht binnen nu en pak ‘m beet zes weken huwelijken te mogen sluiten door heel Nederland.”

Het eerste huwelijk dat Lex sluit, wordt er eentje van een van zijn luisteraars. “De eerste huwelijksvoltrekking ga ik weggeven in dit programma aan luistervrienden. Heb je een bijzonder verhaal en trouw je binnenkort: laat het me weten.”

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren