logo songteksten.net

Lindsay alleen voor geld en Poetin op tv

MOSKOU - Lindsay Lohan verkoopt haar huid duur als het gaat om een interview op de Russische televisie. Volgens TMZ vraagt de actrice een hoop geld voor een optreden in de populaire talkshow Pust govoryat. Daarnaast eist ze een ontmoeting met de Russische president Vladimir Poetin.

Lindsay vraagt een half miljoen pond, zo’n 575.000 euro om de Russen op tv bij te praten over haar stukgelopen relatie met Egor Tarabasov. Op de wensenlijst van de actrice staat verder dat ze de beschikking wil hebben over een luxe suite, een in- en uitreisvisum voor minstens een jaar en een privévliegtuig.

Daarnaast eist ze beveiliging bij iedere stap die ze in Rusland zet en natuurlijk moet ze er tiptop uitzien. Dus moet er een team van specialisten klaarstaan om haar make-up en haar te verzorgen.

Of Lindsay ooit op de Russische tv verschijnt is afwachten, maar TMZ zegt te weten dat de onderhandelingen nog steeds gaande zijn en dat er over sommige eisen al overeenstemming is bereikt. Of er al groen licht is voor de ontmoeting met Poetin, kan de showbizzsite echter niet zeggen.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren