logo songteksten.net

NPO haalt ook serie Klem naar voren

HILVERSUM - De nieuwe NPO-dramaserie Klem komt eerder op televisie dan gepland. Vanwege het verplaatsen van La Famiglia naar de zondagavond en het naar voren halen van Petticoat begint Klem niet op 9 februari maar op 19 januari. Dat heeft de VARA woensdag bekendgemaakt.

Klem vertelt het verhaal van een keurige weduwnaar wiens jongste dochter bevriend raakt met de dochter van een beruchte crimineel. De hoofdrollen zijn voor Barry Atsma, Georgina Verbaan en Jacob Derwig. Die laatste kreeg voor zijn rol in Klem in september al een Gouden Kalf.

La Famiglia, over het wel en wee van een familie die een pizzeria runt, werd begin deze maand vrij abrupt verplaatst van de donderdag- naar de zondagavond. Dit paste volgens AVROTROS ‘beter in de opbouw van de donderdagavond’. Door het verplaatsen van de serie haakte driekwart van de kijkers af. Petticoat, donderdagavond voor het eerst te zien, begint daardoor drie weken eerder.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren