logo songteksten.net

Wahlberg vond opnames Patriots Day lastig

BOSTON - De opnames van Patriots Day, de film over de aanslag tijdens de marathon in Boston in 2013, zijn bij hoofdrolspeler Mark Wahlberg hard aangekomen. Vooral het feit dat het over zijn eigen thuisstad gaat, maakte hem emotioneel, zegt hij tegen Page Six.

"Het is zo'n kleine gemeenschap, iedereen kent wel iemand die bij de aanslag is betrokken", aldus Mark. "Ik voel ook een gevoel van trots om hier te staan. Het was enorm lastig om deze film te maken en het is alleen maar moeilijker geworden om er over te praten."

Patriots Day gaat eind december in première in de Verenigde Staten. In de film spelen ook onder meer John Goodman, Kevin Bacon en Michelle Monaghan. Mark Wahlberg speelt de rol van politiechef en is daarnaast ook een van de producenten.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren