logo songteksten.net

Serious Request al een beetje van start

HILVERSUM - Het Glazen Huis gaat pas zondag op slot, maar Serious Request is maandag al een beetje van start gegaan. De veiling van de jaarlijkse 3FM-actie is maandagavond geopend.

Dj Sander Hoogendoorn, ook bekend als de Man met de Hamer, opende de veiling in zijn radioshow. “Ik, Alexander Hoogendoorn geboren op 9 maart 1988 te Delft, kan hierbij officieel stellen dat de 3FM Serious Request Veiling op deze twaalfde van december officieel is geopend.”

Sander, officieel veilingmeester van Serious Request 2016, opende de veiling niet in zijn eentje. Hij kreeg hulp van skateboardster Candy Jacobs, die een skateboard met haar eigen gezicht en een skateboard clinic aandroeg voor de veiling.

De komende dagen kan via veiling.3fm.nl geboden worden op onder meer een enorme tiara van zangeres Gwen Stefani en een jurk van Tess Milne. Ook een gesigneerd shirt van Martin Garrix en een meet and greet met Javier Guzman gaan onder de hamer.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren