logo songteksten.net

Lena Dunham zegt sorry na ‘onsmakelijke grap’

NEW YORK - Lena Dunham heeft haar excuses aangeboden voor een opmerkelijke uitspraak die ze deed over abortus. In een Instagram-bericht noemt Lena haar opmerking ‘een onsmakelijke grap’.

De Girls-bedenker zei in haar podcast Women Of The Hour dat ze nooit een abortus liet plegen, maar dat graag had laten doen. Op Instagram schrijft Lena dat ze fout zat en dat haar ondoordacht was. “Ik zal de emotionele en fysieke wonden van het beëindigen van een zwangerschap nooit bagatelliseren.”

Lena schrijft ook dat ze enkel het bewustzijn over abortus wil vergroten en het stigma wil verminderen. De actrice schrok dat zelfs zij, ‘een vrouw die zoveel waarde hecht aan het recht van vrouwen om baas te zijn over eigen buik’, bevooroordeeld is over abortus.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren