logo songteksten.net

Tooske en Bastiaan weer in De Ludwigs

AMSTERDAM - Tooske en Bastiaan Ragas zijn ook in het tweede seizoen van de jeugdserie De Ludwigs op Nickelodeon te zien. Dat heeft de zender donderdag bekendgemaakt. Het acteurskoppel kruipt opnieuw in de rol van ouders Kate en Erik.

In De Ludwigs - Wie is de dief? zijn de kinderen van Kate en Erik druk bezig met de voorbereidingen van een verrassingsfeest ter ere van hun tienjarig huwelijksjubileum. Wanneer een extreem kostbare ring wordt gestolen, hebben de kinderen minder dan 24 uur de tijd om de dader te vinden, de ring terug te krijgen en het feestmaal te bereiden.

Naast Tooske en Bastiaan keren ook Timo Verbeek (Benny), Luca Hollestelle (Yara), Rosaline Lantink (Anoosha), Yassine El Ouardi (Daniel), Cedric van den Abbeele (Sam) en Yootha Wong-Loi-Sing (Simone) terug. Dit seizoen is er ook een gastrol weggelegd voor Nickelodeon-gezicht Iris Hesseling.

Het tweede seizoen van De Ludwigs begint op 10 april.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren