logo songteksten.net

Lama's lopen in theaters warm voor Ziggo Dome

BREDA - De Lama's houden in aanloop naar hun comeback in de Ziggo Dome try-outs in zeven Nederlandse theaters. De tournee heet Afstoffen & warm spelen: Ienieminie theatertournee en begint op 29 september in het Chassé Theater in Breda.

"De theaters in Breda, Heerlen, Doetinchem, Enschede, Rotterdam, Apeldoorn en Scheveningen beginnen maandag om 11.00 uur met de kaartverkoop'', zegt een woordvoerster van de theatertournee.

De Lama's geven op 2, 3 en 4 november vier shows in de Ziggo Dome. De shows op 2 en 3 november zijn uitverkocht. Voor de matinee- en avondvoorstelling op 4 november zijn nog kaarten beschikbaar.

De improvisatietalenten Tijl Beckand, Jeroen van Koningsbrugge, Ruben van der Meer en Ruben Nicolai kondigden eind november na negen jaar hun terugkeer op het podium aan. Ook presentator Patrick Lodiers is er weer bij.

Hun populaire komische televisieprogramma De Lama's begon in 2004 en won in 2006 de Gouden Televizier-Ring. Twee jaar later werd de laatste show uitgezonden.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren