logo songteksten.net

Drake heeft Spotify-records alweer terug

LOS ANGELES - Ed Sheeran heeft niet lang kunnen genieten van zijn pas neergezette Spotify-records. Na ruim tweeënhalve week moet hij ze weer teruggeven aan Drake, die scoort met zijn nieuwe plaat More Life.

Op de eerste volle dag na de albumrelease werd More Life wereldwijd 61,3 miljoen keer beluisterd. Sheeran had dat record begin maart op 56,7 miljoen gezet met zijn plaat ÷.

Drake pakte ook het record van meest gestreamde artiest op één dag. Afgelopen zondag steeg de teller naar 76,4 miljoen streams, miljoenen meer dan de 68,7 miljoen van Ed Sheeran op 3 maart.

Nederland is zo'n beetje het enige land waar Drake niet de best beluisterde artiest is op de Zweedse muziekdienst. Hier gaat Boef nog altijd aan de leiding dankzij de release van zijn nieuwe album Slaaptekort.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren