Bella Thorne wil date met Kristen Stewart
LOS ANGELES - Bella Thorne ziet een afspraakje met Kristen Stewart wel zitten. De voormalige Disney-actrice liet in augustus weten dat ze biseksueel is en nog nooit een relatie met een vrouw heeft gehad, zo weet Daily News.
"Ze is zo knap", zegt Thorne over Stewart. "Ik zou zo met haar daten", vervolgt Thorne die ogenschijnlijk niet op de hoogte is van het feit dat Stewart momenteel aan het daten is met model Stella Maxwell.
Thorne liet via Twitter weten dat ze ook op vrouwen valt nadat een fan haar naar haar seksuele voorkeur vroeg. Volgens de actrice reageerden filmstudio's terughoudend op haar coming-out. "Het is moeilijk in deze business. Ik ben al een paar keer door mensen beledigd en sommige studio's wimpelden me af omdat ik een opvallende persoonlijkheid ben", zei Thorne in oktober tegen het tijdschrift Maxim.
"Ik heb wel andere dingen met meisjes gedaan maar ik wil nu wel eens een date met eentje", aldus de 19-jarige Thorne die eraan toevoegde dat ze ook moeite heeft met het oppikken van signalen als een meisje met haar flirt. "Ik weet vaak niet of een meisje me aan het versieren is of gewoon vrienden met me wil zijn", aldus de actrice.
