Rufus Wainwright maakt lied voor Sven Ratzke
AMSTERDAM - De populaire Amerikaanse zanger Rufus Wainwright heeft een lied geschreven voor de Nederlands-Duitse entertainer Sven Ratzke. Het nummer maakt deel uit van de nieuwe voorstelling Homme Fatale, waarmee Ratzke van september tot december door Nederland toert. Behalve Wainwright schreven ook Dez Mona, Lisa Hannigan en Fay Lovsky nummers voor de show, maakte zijn producent woensdag bekend.
In Homme Fatale verkent Ratzke de vraag of het alleen maar vrouwen zijn die verleiden en anderen in het ongeluk storten. Er zijn ook fatale en raadselachtige mannen: de rebel, het buitenbeentje, oplichter, duivel en hartendief. Wainwright, Hannigan, Mona en Lovsky creƫerden voor de voorstelling filmische verhalen op muziek over de 'homme fatale' in al zijn facetten.
Homme Fatale zal ook te zien zijn in Berlijn, Edinburgh, Wenen, New York en Australiƫ. Ratzke heeft wereldwijd een grote schare fans en recensenten overtuigd van zijn spannende shows vol absurde verhalen en steengoede muziek. Hij speelt al jaren voor uitverkochte zalen over de hele wereld. Hij heeft vanaf dit najaar ook zijn eerste eigen Duitse televisieshow, Ratzkes Rendevous.
