Simon Cowell niet terug naar American Idol
LOS ANGELES - American Idol mag dan misschien terugkeren op de buis in de VS, een van de bekendste juryleden, Simon Cowell, laat de eer aan zich voorbijgaan. Cowell zei dat hij was gevraagd door zender ABC om terug te keren.?
"Ze vroegen me en het antwoord is nee", zei Cowell kortaf. "Ik heb geen interesse", herhaalde de 57-jarige Brit tegen Extra TV. Het voormalige jurylid zei dat hij goede herinneringen koestert aan de tijd dat hij jureerde met onder andere zangeres Paula Abdul. "Dat was een andere tijd, dat kan je niet overdoen", aldus Cowell.?
Het jureren heeft Cowell niet achter zich gelaten. Momenteel is hij jurylid bij America's Got Talent. Ook de voormalige presentator van American Idol, Ryan Seacrest is er nog niet uit of hij wil terugkeren naar de show, hij onderhandelt nog met zender ABC. "We zijn er nog niet helemaal uit", zei Seacrest in een reactie.?
American Idol werd tot 2016 door Fox uitgezonden. Zender ABC kocht de rechten van de show en heeft de ambitie een nieuw seizoen in 2018 op de buis hebben.
