Beyoncé overweegt aandeel in NBA-team
NEW YORK - Beyoncé is een groot liefhebber van basketbal, de zangeres gaat regelmatig met haar echtgenoot Jay Z naar wedstrijden. Haar passie voor de sport is dusdanig groot dat de popster volgens Bloomberg overweegt een aandeel te nemen in het NBA-team de Houston Rockets.
De in de Texaanse stad Houston gevestigde Rockets zijn momenteel eigendom van investeerder Les Alexander. Die liet in juli weten zijn aandeel te willen verkopen. Bloomberg berekende dat de waarde van de Rockets rond de 2 miljard dollar (1,7 miljard euro) ligt. Hoeveel 'Queen Bey' en haar rappende echtgenoot willen of kunnen betalen voor een aandeel in de basketbalformatie is niet bekend.
Jay Z was eerder aandeelhouder van de Brooklyn Nets. Hij verkocht zijn participatie in 2013 toen hij zijn promotiebedrijf Roc Nation Sports opzette, omdat Amerikaanse regelgeving de belangenverstrengeling van JAY-Z als eigenaar en sportpromotor niet toestond.
Mocht Beyoncé een aandeel nemen in de Houston Rockets dan bevindt ze zich in goed gezelschap als sportliefhebbende artiest. Justin Timberlake investeerde in de Memphis Grizzlies en acteur Will Smith kocht een aandeel in de Philadelphia 76ers.
