Cameron niet blij met sequels Terminator
LOS ANGELES - Regisseur James Cameron keert voor Terminator terug naar de bron. “De fans houden toch het meest van de eerste twee Terminatorfilms”, zegt de bedenker van de filmreeks tegen Hollywood Reporter.
In de nieuwe Terminatorfilm zal James Cameron de draad oppakken waar hij na de delen 1 en 2 was gebleven. Cameroin heeft daarvoor gekozen omdat hij de twee sequels van Terminator maar niks vindt.
De filmmaker kwam in 1984 met de eerste Terminator. Zeven jaar later volgde het tweede deel. Judgement Day. Cameron was echter niet betrokken bij de drie films die sindsdien zijn gemaakt, zoals Terminator 3: Rise of the Machines in 2003.
Een slechte droom
Cameron is nu executive producer van de volgende Terminator. Die wordt geregisseerd door Tim Miller. In de film wordt terug gegaan naar de eerste twee films. “En we doen net of die andere films een slechte droom waren, of een heel ander verhaal.” Overigens was het idee van Miller om terug te keren naar de originele bron.
In de nieuwe Terminator zal ook Arnold Schwarzenegger weer te zien zijn, net als Linda Hamilton. Fans moeten nog wel even geduld hebben, want de nieuwe Terminator zal niet eerder dan in juli 2019 in de bioscopen te zien zijn.
