Spielberg niet blij met 'eigen' hamburger
LOS ANGELES - Steven Spielberg is vereerd dat de bekende Amerikaanse hamburgertent Carl's Jr. een burger naar hem wil vernoemen, de zogenaamde 'Spielburger', maar wil niet dat de fastfoodketen hun plan daadwerkelijk voortzet. Dat melden Amerikaanse media.
Carl's Jr. liet afgelopen maandag via social media weten hun Charbroiled Sliders voortaan 'Spielburgers' te gaan noemen, als een eerbetoon aan de producent en zijn nieuwste film Ready Player One. Hoe leuk Spielberg dit gebaar ook vond, zag hij het niet zitten om zijn eigen hamburger te hebben. Via een filmpje op social media liet de meervoudig Oscarwinnaar weten gevleid te zijn, maar tegelijkertijd resoluut wat betrof zijn beslissing. "Sorry jongens, ik sla deze even over. Jullie kunnen geen hamburger naar mij vernoemen, hoe lekker ze ook zijn."
Carl's Jr. reageerde sportief en postte het filmpje van Steven op hun eigen Twitter account. "OMG, Steven Spielberg heeft gereageerd op ons idee! OK, hij gaat er dan wel niet mee akkoord, maar superleuk dat hij überhaupt gereageerd heeft!!!"
