logo songteksten.net

Kim en Kanye overwogen normale namen

LOS ANGELES - Kim Kardashian heeft maandag op de bank bij Ellen DeGeneres de andere namen onthuld die zij en Kanye West overwogen voor hun derde kindje. Uiteindelijk kreeg het meisje de naam Chicago, wat nu de meest onconventionele naam van het rijtje blijkt te zijn.

Eind januari verwelkomden de realityster en de rapper hun tweede dochter. Ze noemden haar Chicago en Kim legt uit waarom: "Het is de plek die Kanye heeft gemaakt tot wie hij is, een plaats waar zijn familie vandaan komt." Het beroemde stel kort het in het dagelijks leven overigens af naar 'Chi'.

West had het zusje van North (4) en Saint (2) graag vernoemd naar zijn overleden moeder Donda, onthult Kardashian. Alhoewel ze de naam ook mooi vind, wist ze niet zeker of het wel de beste keus was. "Ik vond Chicago gewoon cool en anders."

Maar ook de naam van Kims grootmoeder Mary Jo was een serieuze optie. "We wilden haar Jo noemen, naar mijn oma Mary Jo, of we wilden voor Grace gaan. En toen werd het Chicago."

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren