logo songteksten.net

R. Kelly keek niet naar 'zijn' docu

LOS ANGELES - R. Kelly heeft de driedelige documentaire over zijn vermeende seksuele wangedrag en misbruik niet gezien. Dat melden mensen uit de omgeving van de zanger aan TMZ.

Desondanks heeft Robert Kelly, zoals de muzikant echt heet, wel een mening over Surviving R. Kelly. Hij zou het programma walgelijk vinden. De 51-jarige zou denken dat de docu een wraakactie is van mensen uit de muziekindustrie waarmee hij het aan de stok heeft.

De makers van Surviving R. Kelly spraken zo'n vijftig mensen over de zanger. Een flink aantal vrouwen beschuldigt de muzikant van seksueel misbruik, machtsmisbruik en seks met minderjarigen. Kelly zou beweren dat er ook genoeg mensen van plan waren het voor hem op te nemen in het programma, maar zij zouden zijn tegengewerkt om deel te nemen aan de documentaire.

Dit weekend maakte Spotify bekend dat de muziek van R. Kelly een stuk populairder is geworden sinds de docu is uitgezonden. Actrice Jada Pinkett-Smith plaatste zondag een video op Twitter waarin ze haar volgers vroeg haar dit uit te leggen. "Zelfs als ik het niet snap, of het iets is waar ik het niet mee eens ben. Ik wil niet geloven dat het is omdat zwarte meisjes er niet genoeg toe doen", zei de presentatrice over de vermeende slachtoffers.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren