logo songteksten.net

Netflix bestelt zesde seizoen Grace And Frankie

LOS ANGELES - Comedy Grace And Frankie krijgt een zesde seizoen op Netflix. In de serie pakken twee dames op leeftijd (Jane Fonda en Lily Tomlin) hun leven weer op nadat hun echtgenoten hebben bekend stiekem geliefden te zijn.

De streamingservice maakte het nieuws bekend vlak voor het vijfde seizoen van Grace And Frankie vrijdag van start gaat. Om die reeks te promoten, waren de actrices dinsdag te gast bij de middagtalkshow van Ellen DeGeneres. De presentatrice stond even met haar mond vol tanden toen Jane (81) uitgebreid vertelde over een vibratorscène in de serie, net nadat Ellen had gezegd dat het om een product ging "waar we het hier niet over kunnen hebben."

In Grace And Frankie brengen de titelpersonages seksproducten voor oudere mensen op de markt. Het acteerduo onthulde dat ze daardoor zijn gevraagd om in zee te gaan met een echt merk dat in sekstoys handelt. Ze gingen niet op het aanbod in. "Want ze wilden dat we een demonstratievideo maakten", grapte Lily (79).

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren