logo songteksten.net

Nieuwe verfilming voor auteur The Hate U Give

LOS ANGELES - De makers van The Hate U Give gaan ook een film maken van het volgende boek van schrijfster Angie Thomas.

The Hate U Give kwam begin 2017 uit en stond bijna een jaar lang op nummer 1 in de Young Adult-lijst van de New York Times. Angie haalde voor het boek inspiratie uit haar eigen leven en de Black Lives Matter-beweging. The Hate U Give gaat over tiener Starr die zich ontpopt als actievoerder nadat een jeugdvriend wordt doodgeschoten door een politie-agent. De verfilming van het boek, met Amandla Stenberg in de hoofdrol, kwam afgelopen najaar uit in de VS en kreeg lovende reacties.

Het volgende boek van Angie, On The Come Up, komt dinsdag uit in de VS en vertelt het verhaal van een tienermeisje dat door te rappen het verlies van haar vader verwerkt. Als een nummer van deze Bri om verkeerde redenen viral gaat, is ze ineens het middelpunt van flinke ophef.

De regisseur van The Hate U Give, George Tillman jr., neemt ook de verfilming van On The Come up onder handen. Wanneer de film moet uitkomen is nog niet bekend.

Je hebt cookies uitgeschakeld en kunt om die reden niet reageren